Śmiertelny wypadek na autostradzie A4 miał miejsce w poniedziałek 22 czerwca około godz. 2.40, na 219 kilometrze drogi do Wrocławia. Na wysokości miejscowości Rzędziwojowice 60-letni kierowca lawety wjechał w busa służby drogowej.
– W wyniku tego zdarzenia, pomimo prowadzonej resuscytacji śmierć na miejscu poniósł 29-latek. Kierowca lawety został zabrany do szpitala – informuje Przemysław Kędzior, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Opolu.
Śmiertelny wypadek na autostradzie A4 – droga do Wrocławia zablokowana
Autostrada A4 w miejscu, w którym był śmiertelny wypadek, jest zablokowana. Objazd do Wrocławia prowadzi z węzła Opole Zachód, następnie drogami krajowymi nr 46 i 94 do węzła Brzeg.

„Policja zamknęła węzeł Opole Zachód dla pojazdów wjeżdżających na kierunek Wrocław oraz Katowice” – informuje Punkt Informacji Drogowej opolskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Na miejscu wypadku oprócz policjantów i ratowników medycznych byli strażacy z JRG Niemodlin, OSP Dąbrowa i OSP Gracze. Okoliczności tragedii ustalają mundurowi.
AKTUALIZACJA
GDDKiA informuje, że utrudnienia związane z wypadkiem zakończyły się kilka minut przed godz. 10.
Czytaj także: Tajemnicza śmierć mężczyzny bez tożsamości. Może go rozpoznajesz?
***
Odważne komentarze, unikalna publicystyka, pasjonujące reportaże i rozmowy – czytaj w najnowszym numerze tygodnika „O!Polska”. Do kupienia w punktach sprzedaży prasy w regionie oraz w formie e-wydania







