Pijany skosił dwa słupy, a jak ustalili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach pracujący na miejscu zdarzenia, 27-letni kierowca pojazdu marki Seat uderzył w nie, ponieważ nie dostosował prędkości do panujących warunków. Po „skoszeniu” słupów energetycznych zatrzymał się na terenie pobliskiej posesji, przy ścianie budynku.
W toku działań ustalono, że kierujący, mieszkaniec gminy Krapkowice, był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wskazało, że miał dwa i pół promila alkoholu w organizmie.
Pijany skosił dwa słupy i zablokował drogę
Na skutek poniesionych obrażeń kierowca seata został przywieziony do szpitala celem dalszych badań. Natomiast strażacy przystąpili do usuwania zniszczonych słupów, leżących na chodniku oraz zerwanych przewodów energetycznych. Droga przez kilka godzin była zablokowana dla kierowców.

Czytaj też: Pijany kierowca taranował motocyklistów! Ci ruszyli za nim w pościg
***
Odważne komentarze, unikalna publicystyka, pasjonujące reportaże i rozmowy – czytaj w najnowszym numerze tygodnika „O!Polska”. Do kupienia w punktach sprzedaży prasy w regionie oraz w formie e-wydania.





