Mecz Polska – Szwajcaria rozegrany zostanie w ramach rozgrywek Elite League czyli prestiżowych, ale towarzyskich zmagań do lat 20. Spotkanie to zaplanowano na 13 października, a rozpocznie się o godz. 16.00.
- czwartek i piątek – 13:00 – 17:00
- sobota i niedziela – 10:00 – 14:00
- poniedziałek (dzień meczowy) – 10:00 – do momentu rozpoczęcia meczu
Dzięki współpracy z opolskim klubem posiadacze karnetów na mecze tej drużyny w obecnym sezonie będą mogli wejść na to spotkanie za darmo. To podobnie jak przedstawiciele zespołów z naszego województwa oraz różnego rodzaju akademii piłkarskich.
Nie tylko mecz Polska – Szwajcaria
Przypomnijmy, iż poprzednie starcie tego typu odbyło się w Opolu blisko pół roku temu. Wówczas to 25 marca młodzi biało-czerwoni przegrali z Czechami 1:2. To było jednak w poprzedniej edycji zmagań. Teraz podopieczni Miłosza Stępińskiego zagrali raz i w Suwałkach przegrali z Portugalią w takim samym stosunku.
Poza tymi krajami w Elite League w najnowszym cyklu rywalizują jeszcze
- Czechy
- Niemcy
- Rumunia
- Włochy
Czytaj także: „Afera” po meczu Odra Opole – Wisła Kraków. Prezes oburzony… zyska opolskie schronisko dla zwierząt!
***
Odważne komentarze, unikalna publicystyka, pasjonujące reportaże i rozmowy – czytaj w najnowszym numerze tygodnika „O!Polska”. Do kupienia w punktach sprzedaży prasy w regionie oraz w formie e-wydania




