Zawody rozegrano w Grodkowie, gdzie poza nysanami, którzy pełnili obowiązki gospodarzy, stawiły się także Silesia Miners i Wrocław Lions. Nasza ekipa był bardzo niegościnna, albowiem ograła każdą z tych ekip: pierwszą 36:26, a drugą 60:30. Dodatkowo zawodnik Fortu Paweł Łysy zdobył nagrodę najlepszego zawodnika turnieju.

W międzyczasie z kolei wrocławianie pokonali team z województwa śląskiego 55:27 i zajęli drugą lokatę.
Przy okazji przypominamy, że cały czas trwa rekrutacja zarówno do męskiej jak i kobiecej drużyny Fort Nysa.
Czytaj także: Fort Nysa mistrzem Polskiej Ligi Futbolu Australijskiego




