Niestety, tym razem nie mamy zbyt dobrych wiadomości, albowiem nie sprostały w Krakowie tamtejszej Wandzie 2-3. W starciu tym dwukrotnie wychodziły na prowadzenie. Najpierw po trafieniu Ilony Kujawskiej, a następnie Martyny Małolepszej. Niemniej na przełomie pierwszej i drugiej odsłony straciły dwa gole, co potem okazało się decydujące.
Porażka boli tym bardziej, że poniesiona został w pojedynku o „przysłowiowe sześć punktów”. Obie drużyny w tym przypadku miały bowiem po siedem punktów na koncie i triumf krakowianek wysforował je na wyższą pozycję. Na ten moment team z Głogówka zajmuje dziewiątą lokatę w tabeli (pełne zestawienie TUTAJ) z siedmioma „oczkami” na koncie i przy bilansie bramkowym 17-36.
Tym samym naszym paniom do zakończenia pierwszej rundy rozgrywek pozostały jeszcze dwa zaległe mecze, ale to już po Nowym Roku.
Czytaj także: Pierwsza siła naszej piłki nożnej kobiet skończyła 40 lat!




