Grupa 1
- Burza Gręboszów – Rolnik Wierzbica Górna 1-2
- LZS Łączany – Widawka Lubska 2-2
- LZS Smarchowice Wielkie – LZS Komorzno 3-6
- MKS Wołczyn – Lew Szymonków 7-0
- Pauza: LKS Krzywiczyny, Orły Woskowice Małe, Promil Bąkowice
Tabela grupy znajduje się TUTAJ
Grupa 2
- Jakub Proślice – Polonia Smardy 3-1
- LZS Chocianowice – Start II Jełowa 0-7
- LZS Ligota Górna – LZS Budkowice Stare 3-1
- LZS Skałągi – Sparta Krzywizna 0-6
- Metal Kluczbork – LZS Lasowice Wielkie 3-2
- Pauza: LZS Borkowice
Tabela grupy znajduje się TUTAJ
Grupa 3
- KS Bodzanowice – Albor Borki Małe 7-0
- LZS Bugaj Nowy – Wilki Gana 3-4
- LZS Radłów – LZS Radawie 1-0
- LZS Wichrów – Stobrawa Wachowice 3-1
- LZS Zębowice – LZS Borki Wielkie 2-1
- LZS Żytniów – LZS Kościeliska 3-3
Tabela grupy znajduje się TUTAJ
Grupa 4
- KS Jankowice Wielkie – KS Kruszyna-Prędocin 3-4
- LZS Łukowice Brzeskie – Burza Lipki 3-2
- Orlik Michałów – Sokół Małujowice 2-2
- Orzeł Olszanka – Victoria Wierzbnik 3-2
- Pogoń Łosiów – Czarni Przylesie Dolne 6-1
- Polonia Przylesie – Zryw Szydłowice 2-0
Tabela grupy znajduje się TUTAJ
Grupa 5
- LZS Kup – LKS Popielów 1-4
- LZS Luboszyce – Grom Świerkle Opole 6-0
- Piast Opole – LZS Zawada 2-0
- Start Siołkowice Stare – SKS Chmielowice Opole 1-5
- LZS Turawa – LZS Golczowice 3-0 (walkower)
- Pauza: LZS Grudzice Opole
Tabela grupy znajduje się TUTAJ
Grupa 6
- GKS Izbicko-Otmice – LKS Kadłub 2-0
- KS II Krasiejów – Fiorentina Nakło 0-2
- KS Szczedrzyk – Błękitni Rozmierz 5-2
- LZS Grodziec – Plon Błotnica Strzelecka 5-0
- LZS Kadłubiec – Burza Kosorowice 6-5
- LZS Zimna Wódka – Źródło Krośnica 3-5
- Sokół Leśnica – Victoria II Żyrowa 3-0 (walkower)
Tabela grupy znajduje się TUTAJ
Grupa 7
- LKS Obrowiec – LZS Łowkowice 1-2
- LZS Dąbrówka Górna – LZS Kórnica-Nowy Dwór 0-3
- Polonia II Prószków-Przysiecz – Kosmos Dobra 3-1
- Chrząszcz Chrząszczyce – KS Górażdże 3-0 (walkower)
- Groszmal II Opole – Inter Mechnica 0-3 (walkower)
- Wiking Opole – LZS Żywocice 0-3 (walkower)
- Pauza: LZS II Walce-Kromołów
Tabela grupy znajduje się TUTAJ
Grupa 8
- Góral Sidzina – LZS Włodary-Węża 4-0
- LZS Niwnica-Konradowa – KGKS Krasna Góra 2-3
- Plon Skoroszyce – Czarni Korfantów 3-3
- Ogrodnik Chróścina Nyska – Czarni II Otmuchów-Wójcice 3-0 (walkower)
- Meteor Jasienica Dolna – Orzeł II Reńska Wieś 3-0 (walkower)
- Pauza: GKS Grodków
Tabela grupy znajduje się TUTAJ
Grupa 9
- LZS Buków – LZS Polski Świętów 4-5
- LZS Gościce – LZS Maciejowice 18-0
- LZS Kamienica Nyska – Agro-Chmiel Ujeździec 10-1
- LZS Koperniki-Morów – LZS Biała Nyska 3-0
- LZS Śliwice – LZS Siestrzechowice 0-3 (walkower)
- Pauza: LZS Trzeboszowice
Tabela grupy znajduje się TUTAJ
Grupa 10
- Fortuna II Głogówek – LZS Łąka Prudnicka 3-0
- LZS Chrzelice – LKS Strzeleczki 2-1
- LZS Rudziczka – LZS Stare Kotkowice 0-1
- LZS Zawada – LZS Ligota Bialska-Radostynia 2-0
- Partyzant Kazimierz – Polonia II Biała 2-4
- LZS Przechód – LZS Kujawy 3-0 (walkower)
- Pauza: LZS Kolnowice
Tabela grupy znajduje się TUTAJ
Grupa 11
- KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle – Victoria Łany 2-3
- LZS Kotlarnia-Goszyce – Zawisza Stara Kuźnia 3-3
- Odra Kędzierzyn-Koźle – Odrzanka II Dziergowice 2-2
- Ruch Steblów – Naprzód Ujazd-Niezdrowice 1-3
- Victoria Cisek – Polonia Gościęcin 10-0
- LZS Łężce – LZS Pokrzywnica 3-0 (walkower)
Tabela grupy znajduje się TUTAJ
Grupa 12
- Egipt Krzyżowice – Orzeł Dzierżysław 3-1
- Rolnik Lewice – Start Bogdanowice 3-2
- Stal Grobniki – Pogranicze Mokre 1-7
- Fortuna Chomiąża – Włókniarz II Kietrz 3-0 (walkower)
- LZS Maciowakrze – LKS II Babice 3-0 (walkower)
- Pogoń Wojnowice – Ruch Zubrzyce 3-0 (walkower)
- Pauza: Sokół Boguchwałów
Tabela grupy znajduje się TUTAJ
Czytaj także: Za nami już 21. kolejka klasy A.